Tovární kolonie 1268/47, 691 41 Břeclav – Poštorná
+420 602 451 577

U zelených stolů je pro MSK od začátku roku živo

Lednové starty mládeže MSK

Hned od prvních dnů ledna 2019 začala naplno druhá polovina sezóny stolních tenistů 2018-2019.

Již v neděli 6.ledna se konal v Šitbořicích regionální turnaj mládeže. V kategorii staršího žactva+dorostu obsadil Radek Němeček druhé místo, mezi mladšími žáky byli Filip Tichý druhý a Lukáš Beneš třetí, Lucie Tichá vyhrála soutěž nejmladšího žactva (ročníky2008 a mladší).

Na KP mladšího žactva jednotlivců ve Strážnici dosáhly nejlepšího výsledku Daniela Klepáčová a Veronika Izáková, které se překvapivě probojovaly až do finále čtyřhry dívek. Ve dvouhrách se ze základní skupiny do čtvrtfinále dostala jen Izáková, solidně ve skupině zahrála i Klepáčová.

V silné konkurenci se na KP žen v Brně nedokázala prosadit Klára Koberová, jistě ale nasbírala další cenné zkušenosti.

BTM kraje nejmladšího žactva ve Strážnici viděl solidní výkon celkově čtrnácté (38 účastníků turnaje) Lucie Tiché, šestnáctý skončil Jakub Třetina, útěchu hráčů, kteří bojovali o 33.-38.místo, vyhrál mladičký Jakub Král (ročník 2010).

Současně hrál o krajské tituly v Lanžhotu stolně-tenisový dorost. Klára Koberová zde získala dvě bronzové medaile, a to ve dvouhře dorostenek a ve čtyřhře dívek společně s Halasovou (MS Brno), v mixu byl pár MSK Němeček-Koberová vyřazen ve čtvrtfinále.