Tovární kolonie 1268/47, 691 41 Břeclav – Poštorná
+420 602 451 577

Sportovní klub

O KLUBU

MSK Břeclav je ve světě stolního tenisu výborná značka. Chceme ji i nadále rozvíjet tím nejlepším směrem.

Klub stolního tenisu při MSK Břeclav je dlouhodobě nejúspěšnějším klubem v Břeclavi a zároveň patří mezi českou stolnětenisovou špičku. V sezoně 2011/12 startoval v Champions League jako historicky první český ženský tým. Rovněž startoval v Poháru ETTU a Superlize. Je čtyřnásobným Mistrem České republiky a desetinásobným vítězem Českého poháru. Týmem prošla řada českých i zahraničních hráček.

Klub se zaměřuje na systematickou práci s mládeží pod vedením kvalifikovaných trenérů. Mládež startuje na turnajích od regionální úrovně až po celostátní a rovněž v dlouhodobých soutěžích družstev. Klub vychoval několik ligových hráčů a získal desítky medailí na Mistrovství České republiky mládeže i dospělých. Kromě závodního stolního tenisu mají břeclavské děti možnost sportovního vyžití v pingpongových kroužcích na základních školách.

Klub je tradičním pořadatelem sportovních akcí a přispívá tak k pozitivní prezentaci sportování jako volnočasové aktivity. Každoročně organizuje celostátní turnaj mládeže, náborovou akci pro děti ze základních škol za účasti extraligového týmu a rovněž udržuje zajímavé mezinárodní kontakty. Přínosnou byla účast na projektech Česko-rakouský pingpongový míček a Visegrad Summer Table Tennis Cup, jejichž byl klub iniciátorem.

VEDENÍ KLUBU

Statutární zástupce klubu:

Sportovní manažer klubu, trenér licence A:

Trenér mládeže, licence A:

PARTNEŘI KLUBU
Město Břeclav
Lednicko Valtický areál
Jihomoravský kraj
MŠMT
Gumotex
ZFP Group
Varta
Sportuj s námi, česká unie sportu
Stomma
Andro table tennis
Atlanta Czech Business Group
Česká spořitelna
BossCan 3C
BlackStone Agency
Sport Spin
Pneucentrum Václavovič
Stolní tenis Extra
Česká asociace stolního tenisu
GRM Systems
Tisk Pálka
Remington