Tovární kolonie 1268/47, 691 41 Břeclav – Poštorná

Dva krajské tituly pro Janu Struhárovou

Nadějná očekávání naplnila mladá stolní tenistka MSK Břeclav Jana Struhárová na krajských přeborech jednotlivců mladšího žactva (U13) ve Strážnici. Ve dvouhře vyhrála s velkým nadhledem svou základní skupinu a další tři výhry přidala v nadstavbovém play off. Ztratila ze šesti zápasů jediný set, a to ve finále, v němž se střetla se svou kamarádkou Adélkou Machovou (Mikulov). Spolu pak s převahou vyhrály i čtyřhru mladších žákyň. „Měla jsem po skončení turnaje dobrý pocit, vždyť jsem ve dvouhře ztratila jen jeden set,“ řekla po úspěšném přeboru talentovaná stolní tenistka MSK Břeclav. Na otázku, jaké má další sportovní plány, odpověděla: „Zatím si žádné velké plány do budoucna nedělám. Budu pokračovat v tréninkové přípravě a dle časových možností se účastnit dostupných akcí, na nichž si budu poměřovat svou výkonnost a sbírat náměty pro další zlepšování.“

Ve vybrané šestnáctce nejlepších mladších žákyň kraje startovala i další hráčka MSK Madlen Zídková. Nalosována byla do základní skupiny ke Struhárové (?), se dvěma prohrami a jednou výhrou skončila ve skupině třetí a do dalších bojů nepostoupila. Pro Janu Struhárovou je titul krajské přebornice ve dvouhře mladších žákyň poukázkou na start na mistrovství ČR této věkové kategorie 6.-7.dubna v Havířově.