Tovární kolonie 1268/47, 691 41 Břeclav – Poštorná
+420 602 451 577

Série okresních medailí pro hráčky MSK Břeclav

V první polovině prosince byly uspořádány okresní přebory stolních tenistů v pěti věkových kategoriích. Kromě dospělých vyznavačů malého plastového míčku soutěžila mládež v kategoriích U13,U15,U17 a U19. Viditelná byla trojice hráček MSK Břeclav Daniela Klepáčová, Jana Struhárová a Karolína Daňková, která se postavila na stupně vítězů celkem sedmnáctkrát. A to ještě např. Klepáčová musela kvůli nemoci vynechat OP U19, Struhárová nemohla hrát v U17, protože souběžně probíhaly soutěže její vlastní věkové kategorie U13 a z různých důvodů do soutěží nezasáhly Nicol Jungová a Madlen Zídková. Prvenství byla jen dvě, obě ve čtyřhrách. V kategorii dospělých byl partnerem Klepáčové Marek Maněk (Lanžhot), v U13 suverénně zvítězil pár Struhárová – Adéla Machová (Mikulov). A právě ve finálovém souboji kategorie mladšího žactva měla k dalšímu zlatu blizoučko Struhárová, když své kamarádce Machové podlehla po boji 2:3, pátý set 10:12. Stabilní výkonnost potvrdila Klepáčová, i když měla z trojice hráček MSK nejméně příležitostí (dospělí, U17). Pět druhých míst vybojovala Struhárová, čtyři Klepáčová, na bronzový stupínek vystoupila čtyřikrát Daňková, jejíž výkonnost se také viditelně zlepšuje. I přes jisté herní nedostatky jmenovaných hráček MSK je to jen  další doklad síly ženské složky špičkového českého oddílu, jehož vlajkovou lodí je extraligový celek žen. Mladé hráčky MSK se vyžívají ve 2.lize žen, divizi žen a pochopitelně i ve vlastních mládežnických soutěžích.