Tovární kolonie 1268/47, 691 41 Břeclav – Poštorná

Dvakrát stříbro pro mladé stolní tenistky MSK. Krajské přebory družstev.

Po skvělém pátém mistrovském titulu stolních tenistek MSK Gumotex Břeclav ZFP Group o sobě daly vědět i mladé hráčky tohoto předního českého klubu. Starší žákyně Lucie Masopustová a Daniela Klepáčová vybojovaly na krajských přeborech družstev v Lanžhotu dvě stříbrné medaile. Nejprve po hladkých výhrách nad Vyškovem a Moravským Krumlovem nastoupily ve finále družstev dorostenek proti Hodonínu, který prokázal větší herní zralost a vyhrál 3:0. V neděli mělo finále družstev starších žákyň stejné obsazení, konečný výsledek byl stejný, ale průběh jednotlivých duelů vyrovnanější. Masopustová podlehla podruhé Holubové, Klepáčová se statečně držela v zápasu s Novotnou a ve čtyřhře byl stav posledního pátého setu 10:10 a teprve poslední dva míčky zápas ukončily ve prospěch favorizovaného páru. Předtím si hráčky MSK poradily s béčkem Hodonína i s Moravskou Slávií Brno. Přímý postup na M-ČR, které se bude konat 26. a 27.června v Havířově, děvčatům Břeclavi unikl. V obou kategoriích budou náhradnicemi za kraj a zejména mezi staršími žákyněmi budou mít šanci díky svému žebříčkovému umístění dostat se do elitní šestnáctky zúčastněných družstev i jako náhradnice za celou ČR.

Tituly krajských přeborníků pro rok 2021 získali dorostenci SKST Hodonín (Orel, Král, Pařízek), dorostenky SKST Hodonín (Holubová, E.Novotná), starší žáci MS Brno (Buk, Nespěšný, Hrdlička) a starší žákyně SKST Hodonín (Holubová, E.Novotná).